Objavljeno 25. 05. 2017. - 23:14

Cest is d'Best 2017. (detaljni program)

Najpoznatiji hrvatski ulični festival, Cest is d'Best, postao je jedna od najprepoznatljivijih zagrebačkih manifestacija.
Vrijeme: 31. 05. 2017. - 04. 06. 2017.
Mjesto: Zagreb
Cest is d'Best Cest is d'Best

Cest is d'Best međunarodni je ulični festival, koji na zagrebačke trgove i ulice dovodi stotine veselih izvođača, koji svojim umijećem zabavljaju Zagrepčane i sve koji se zateknu u glavnom gradu Lijepe Naše.

Održava se od sada već daleke 1997. godine te ove godine slavi 21. izdanje. Cest is d'Best obuhvaća glazbena, dramska, likovna, sportska i mnoga druga događanja. Zagrebačke ulice tijekom tih dana postaju jedna velika i vesela pozornica, a desetci tisuća posjetitelja koji svakodnevno u njima sudjeluju mogu se odlično zabaviti.

Program se odvija na čak sedam lokacija - Trgu bana Jelačića, Cvjetnom trgu, Zrinjevcu, Strossmayerovom šetalištu, u Bogovićevoj i Tkalčićevoj ulici te na Europskom trgu. Detaljniji raspored po lokacijama možete vidjeti u nastavku.

Program Cest is d'Besta 2017.

Cest is d'Best se odvija na nekoliko lokacija, pa je program raspoređen po danima i mjestima održavanja određenog dijela programa.

31. svibnja 2017., srijeda
CVJETNI TRG
11:00-12:00KATAY SANTOS (P)
12:00-13:00ALTA GAMA (P)
13:00-14:00THE HEROCK CIRCUS SHOW (P)
15:00-17:00ŠAHOVSKA SIMULTANKA U ORGANIZACIJI CRVENOG KRIŽA GRADA ZAGREBA, VELEMAJSTOR: ROBERT ZELČIĆ
16:00-17:00LUTAJUĆI KLAVIR OKTOGON NA ILICI
17:00-18:00JUMPING JACK FLASH (P)
18:00-19:00CATASTROFER (P)
19:00-19:30KARNEVAL
19:30-20:00STAND UP COMEDY
20:00-21:00ANDY SNATCH (P)
21:00-22:00THE LOSER (P)
22:00-23:00NASTUP BANDAKADABRA (G)
ZRINJEVAC
10:00-14:00FACEPAINTING
11:00-11:30UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
11:30-12:30GDJE LI RASTE ZDRAVA HRANA, USRED POLJA ILI STANA (K)
12:30-13:00MAGIC RICO SHOW (P)
12:30-13:00LUTAJUĆI KIST - CRTANJE KROKIJA
13:00-14:00BREAKEN BROKEN DREAMS (P)
14:00-19:00LUTAJUĆI KIST - CRTANJE PORTRETA
16:00-17:00MAURANGAS (P)
16:00-19:00RADIONICA HOD PO TRACI 'SLACKLINE'
16:00-19:00VESELE TRAKICE - OSLIKAVANJE TRAKA ZA KOSU
16:00-19:00SLIKANJE NA VJETRU - OSLIKAVANJE ZASTAVICA
16:00-19:00D’BEST ŠARAONICE
16:00-20:00FACEPAINTING
17:00-18:00KINESKA LIKOVNA RADIONICA
17:00-19:00ŠTAFELAJNO SLIKANJE
17:00-18:00ALTA GAMA (P)
18:00-18:30UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
18:30-19:00DJEČJI ZBOR ZAGREBAČKI ANĐELI
19:00-20:00KARNEVAL
19:45-20:00GLAZBENO-SCENSKI SHOW NA SVILI - UDRUGA S.VILA
20:00-23:00PLESNJAK: SWING & ROCK’N’ROLL
EUROPSKI TRG
11:00-11:30TEATROSK (P)
11:30-12:00FOOLOSPHY ŠTULA PEOPLE (P)
12:00-13:00JUMPING JACK FLASH (P)
13:00-14:00ANDY SNATCH (P)
16:00-17:00THE LOSER (P)
17:00-18:00THE HEROCK CIRCUS SHOW (P)
18:00-19:00 ANY WAY (P)
19:00-20:00 TNT SHOW (P)
20:00-21:00MAURANGAS (P)
21:00-23:00KONCERT: LJETNO KINO
22:00-22:30FOOLOSPHY ŠTULA PEOPLE (P)
BOGOVIĆEVA ULICA
12:00-13:00ANY WAY
13:00-14:00CENTAR ZA HITNE I SITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
14:30-15:30POETRY BOX
16:00-17:00TNT SHOW (P)
17:00-18:00POETRY BOX
18:00-19:00CENTAR ZA HITNE I SITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
19:00-20:00TEATROSK (P)
20:00-21:00KATAY SANTOS (P)
21:00-22:00CATASTROFER (P)
ŠTROS - FESTIVALSKI KLUB
21:00-23:00SVIRKA: KALIDAD (G)
TKALČIĆEVA ULICA
12:00-13:00LUTAJUĆI KLAVIR SPLAVNICA KOD DOLCA
17:00-17:45ULIČNI ZBOR KAMENE BABE
1. lipnja 2017., četvrtak
JELAČIĆ PLAC
13:00-14:00KATAY SANTOS (P)
16:00-17:00THE LOSER (P)
16:00-17:00LUTAJUĆI KLAVIR OKTOGON NA ILICI
17:00-18:00CATASTROFER (P)
18:00-18:30PLESNA TOČKA
18:30-19:30MAURANGAS (P)
19:30-20:30ANDY SNATCH (P)
20:30-21:30TNT SHOW (P)
21:30-22:00PLESNA TOČKA
22:00-23:00KATAY SANTOS (P)
CVJETNI TRG
11:00-12:00JUMPING JACK FLASH (P)
12:00-13:00THE LOSER (P)
13:00-14:00MAURANGAS (P)
16:00-17:00TEATROSK (P)
17:00-18:00FOOLOSPHY ŠTULA PEOPLE (P)
18:00-19:00BREAKEN BROKEN DREAMS (P)
19:00-20:00ALTA GAMA (P)
20:00-21:00THE HEROCK CIRCUS SHOW (P)
21:00-23:00KONCERT: JIMMY STANIĆ
ZRINJEVAC
10:00-12:00ŠTAFELAJNO SLIKANJE
10:00-14:00D’BEST ŠARAONICE
10:00-14:00SLIKANJE NA VJETRU - OSLIKAVANJE ZASTAVICA
11:00-11:30UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
11:00-14:00FACEPAINTING
11:30-12:30ANY WAY (P)
12:00-12:30FOOLOSPHY ŠTULA PEOPLE (P)
12:00-13:00LUTAJUĆI KIST - CRTANJE KROKIJA
12:30-13:30PREDSTAVA: SVIJET MAGIJE I TRIKOVA (K)
13:30-14:00MAGIC RICO SHOW (P)
14:00-19:00OTISNI I PONESI - OSLIKAVANJE TORBI
14:00-19:00LUTAJUĆI KIST - CRTANJE PORTRETA
16:00-20:00FACEPAINTING
16:00-17:00U DURU I MOLU ZA VRTIĆ I ŠKOLU (K)
16:00-17:00KINESKA DRUŠTVENA IGRA WEIQI
16:00-19:00RADIONICA HOD PO TRACI 'SLACKLINE'
16:00-19:00D’BEST ŠARAONICE
17:00-18:00THE HEROCK CIRCUS SHOW (P)
17:00-19:00ŠTAFELAJNO SLIKANJE
18:00-18:30UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
18:00-19:00PRIPOVIJEDANJE PRIČA IZ KINESKIH DAVNINA
18:30-19:00PREDSTAVA: CVJETNA SERENADA IZ KLAUNOVOG GRADA (K)
19:00-20:00RADIONICE: UPOZNAJ KINU
19:00-20:00KATAY SANTOS (P)
20:00-23:00PLESNJAK: ARGENTINSKI TANGO
EUROPSKI TRG
11:00-12:00CATASTROFER (P)
12:00-13:00TNT SHOW (P)
13:00-14:00ALTA GAMA (P)
16:00-17:00ANDY SNATCH (P)
17:00-18:00JUMPING JACK FLASH (P)
18:00-19:00ANY WAY (P)
19:00-20:00ŽIVA FONTANA (P)
20:00-20:30FOOLOSPHY ŠTULA PEOPLE (P)
20:30-21:00STAND UP COMEDY
21:00-23:00KONCERT: BANDAKADABRA
BOGOVIĆEVA ULICA
18:00-19:00SVIRKA: KALIDAD (G)
TKALČIĆEVA ULICA
12:00-13:00LUTAJUĆI KLAVIR SPLAVNICA KOD DOLCA
18:00-19:30ULIČNI ZBOR KAMENE BABE
2. lipnja 2017., petak
JELAČIĆ PLAC
16:00-17:00MAURANGAS (P)
16:00-17:00LUTAJUĆI KLAVIR OKTOGON NA ILICI
17:00-18:00ANY WAY (P)
18:00-18:30PLESNA TOČKA
18:30-19:30THE LOSER (P)
19:30-20:30KATAY SANTOS (P)
20:30-21:30KONCERT: BANDAKADABRA
21:30-22:00PLESNA TOČKA
22:00-23:00BREAKEN BROKEN DREAMS (P)
CVJETNI TRG
11:00-12:00ANY WAY (P)
12:00-13:00ANDY SNATCH (P)
13:00-14:00JUMPING JACK FLASH (P)
16:00-17:00TNT SHOW (P)
17:00-18:00THE HEROCK CIRCUS SHOW (P)
18:00-19:00CATASTROFER (P)
19:00-20:00FOOLOSPHY ŠTULA PEOPLE (P)
20:00-21:00MAURANGAS (P)
21:00-23:00KONCERT: STAMPEDO
EUROPSKI TRG
11:00-12:00ZIVA FONTANA (P)
12:00-13:00TNT SHOW (P)
13:00-14:00THE LOSER (P)
15:00-16:00USPORKA
16:00-17:00ALTA GAMA (P)
17:00-18:00FOOLOSPHY ŠTULA PEOPLE (P)
18:00-19:00JUMPING JACK FLASH (P)
19:00-20:00ANDY SNATCH (P)
20:00-21:00THE HEROCK CIRCUS SHOW (P)
21:00-23:00KONCERT: DEMETRONOMES
ZRINJEVAC
10:00-12:00ŠTAFELAJNO SLIKANJE
10:00-14:00D'BEST ŠARAONICE
10:00-14:00D'BEST MAJICA - OSLIKAVANJE MAJCI
10:00-14:00VESELE TRAKICE - OSLIKAVANJE TRAKA ZA KOSU
11:00-11:30UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
11:00-14:00FACEPAINTING
11:30-12:30MAGIC RICO SHOW (P)
12:00-13:00LUTAJUĆI KIST - CRTANJE KROKIJA
12:00-13:00PREDSTAVA: SVIJET MAGIJE I TRIKOVA (K)
13:00-14:00CATASTROFER (P)
14:00-19:00LUTAJUĆI KIST - CRTANJE PORTRETA
16:00-17:00KINESKA DRUŠTVENA IGRA WEIQI
16:00-17:00KATAY SANTOS (P)
16:00-18:00RADIONICA PLESA NA SVILI
16:00-19:00RADIONICA HOD PO TRACI 'SLACKLINE'
16:00-19:00D'BEST ŠARAONICE
16:00-19:00SLIKANJE NA VJETRU - OSLIKAVANJE ZASTAVICA
16:00-20:00FACEPAINTING
17:00-18:00MAGIC RICO SHOW (P)
17:00-18:00RADIONICE: UPOZNAJ KINU
17:00-19:00ŠTAFELAJNO SLIKANJE
18:00-18:30UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
18:00-19:00PRIPOVIJEDANJE PRIČA IZ KINESKIH DAVNINA
18:30-19:00TEATROSK (P)
19:00-20:00KINESKA LIKOVNA RADIONICA
19:00-20:00ALTA GAMA (P)
20:00-23:00PLESNJAK: SALSA, BACHATA I KIZOMBA
BOGOVIĆEVA ULICA
12:00-13:00SVIRKA: KALIDAD (G)
13:00-14:00CENTAR ZA HITNE I SITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
14:30-15:30POETRY BOX
16:00-17:00TEATROSK (P)
17:00-18:00POETRY BOX
18:00-19:00CENTAR ZA HITNE I SITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
TKALČIĆEVA ULICA
12:00-13:00LUTAJUĆI KLAVIR SPLAVNICA KOD DOLCA
18:00-19:30ULIČNI ZBOR KAMENE BABE
3. lipnja 2017., subota
JELAČIĆ PLAC
10:00-11:00TNT SHOW (P)
11:00-13:00HARMICA: KAMENE BABE
11:00-12:00THE LOSER (P)
12:00-13:00ALTA GAMA (P)
13:00-14:00KATAY SANTOS (P)
15:00-16:00UTRKA SMETLARA
16:00-17:00MAURANGAS (P)
16:00-17:00LUTAJUĆI KLAVIR OKTOGON NA ILICI
17:00-18:00ALTA GAMA (P)
18:00-18:30PLESNA TOČKA
18:30-19:30ANDY SNATCH (P)
19:30-20:30ANY WAY (P)
20:30-21:30THE HEROCK CIRCUS SHOW (P)
21:30-22:00PLESNA TOČKA
22:00-22:30FOOLOSPHY ŠTULA PEOPLE (P
CVJETNI TRG
10:00-13:00DEMONSTRACIJA OZIVLJAVANJA U ORGANIZACIJI GRADSKOG UREDA ZA JAVNO ZDRAVSTVO
13:00-14:00ALPINISTIČKO UMJETNIČKI PROGRAM: DJECA CVIJEĆA SA ZGRADA I DRVEĆA
16:00-17:00ANY WAY (P)
17:00-18:00JUMPING JACK FLASH (P)
18:00-19:00CATASTROFER (P)
19:00-20:00KATAY SANTOS (P)
20:00-21:00TNT SHOW (P)
21:00-23:00KONCERT: ROCK STARS / HIPPY NIGHT
NASTUPAJU: ZDENKA KOVAČIČEK, ERVIN BAOČIĆ, BRANKO POŽGAJEC, BRANKO BOGUNOVIĆ- PIF, JIMY MATEŠIĆ I GOSTI
ZRINJEVAC
10:00-11:00ZBOR I RITMIKA "ZAGREBAČKI ANĐELI"
10:00-12:00ŠTAFELAJNO SLIKANJE
10:00-13:00KINESKA LIKOVNA RADIONICA
10:00-14:00D'BEST ŠARAONICE
10:00-14:00D'BEST MAJICA - OSLIKAVANJE MAJCI
10:00-14:00VESELA GIPSAONICA
11:00-14:00FACEPAINTING
11:00-13:00RADIONICA PLESA NA SVILI
11:00-14:00RADIONICA HOD PO TRACI 'SLACKLINE'
11:00-11:30UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
11:30-12:00TKO NOSI NAJLJEPŠI DAR, JAJE, ZEKO ILI DIMNJAČAR? (K)
12:00-13:00BREAKEN BROKEN DREAMS (P)
12:00-13:00LUTAJUĆI KIST - CRTANJE KROKIJA
13:00-14:00THE HEROCK CIRCUS SHOW (P)
14:00-19:00LUTAJUĆI KIST - CRTANJE PORTRETA
16:00-17:00TNT SHOW (P)
18:00-19:00RADIONICA HOD PO TRACI 'SLACKLINE'
16:00-19:00D'BEST ŠARAONICE
16:00-18:00RADIONICA PLESA NA SVILI
16:00-19:00OTISNI I PONESI - OSLIKAVANJE TORBI
16:00-20:00FACEPAINTING
17:00-18:00RADIONICE: UPOZNAJ KINU
17:00-18:00OD UNUKA DO DJEDA -OBITELJSKA ABECEDA (K)
17:00-19:00ŠTAFELAJNO SLIKANJE
17:00-19:00VESELA GIPSAONICA
18:00-19:00PRIPOVIJEDANJE PRIČA IZ KINESKIH DAVNINA
18:00-18:30UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
18:30-19:00MAGIC RICO SHOW (P)
19:00-20:00MAURANGAS
19:00-20:00KINESKA LIKOVNA RADIONICA
20:00-23:00KLASIČNI PLESNJAK
EUROPSKI TRG
10:00-10:30TEATROSK (P)
10:00-11:00MAURANGAS (P)
10:30-11:00FOOLOSPHY ŠTULA PEOPLE (P)
11:00-12:00CATASTROFER (P)
12:00-13:00ANDY SNATCH (P)
13:00-14:00JUMPING JACK FLASH (P)
16:00-17:00KATAY SANTOS (P)
17:00-18:00THE LOSER (P)
18:00-19:00BREAKEN BROKEN DREAMS (P)
19:00-20:00SVIRKA: KALIDAD (G)
20:00-21:00STAND UP COMEDY
21:00-23:00KONCERT: CASSANDRA AT THE WELL (DOORS COVER BAND)
21:30-22:00FOOLOSPHY ŠTULA PEOPLE (P)
BOGOVIĆEVA ULICA
12:00-13:00ANY WAY (P)
13:00-14:00CENTAR ZA HITNE I SITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
14:30-15:30POETRY BOX
16:00-17:00SVIRKA: KALIDAD (G)
17:00-18:00POETRY BOX
18:00-19:00CENTAR ZA HITNE I SITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
19:00-20:00TEATROSK (P)
ŠTROS - FESTIVALSKI KLUB
21:00-23:00BANDAKADABRA
TKALČIĆEVA ULICA
12:00-13:00LUTAJUĆI KLAVIR SPLAVNICA KOD DOLCA
4. lipnja 2017., nedjelja
JELAČIĆ PLAC
11:00-13:00HARMICA: KAMENE BABE
11:00-12:00THE LOSER (P)
12:00-13:00ALTA GAMA (P)
13:00-14:00TNT SHOW (P)
16:00-17:00LUTAJUĆI KLAVIR OKTOGON NA ILICI
16:00-17:00MAURANGAS (P)
17:00-18:00KATAY SANTOS (P)
18:00-19:00BREAKEN BROKEN DREAMS (P)
19:00-22:00PLESNA ZGROZNICA
22:00-23:00ZAGREB PLEŠE
CVJETNI TRG
11:00-11:30TEATROSK (P)
11:30-12:00FOOLOSPHY ŠTULA PEOPLE (P)
12:00-13:00KATAY SANTOS (P)
13:00-14:00ANDY SNATCH (P)
16:00-17:00TNT SHOW (P)
17:00-18:00JUMPING JACK FLASH (P)
18:00-19:00ANY WAY (P)
19:00-20:00THE HEROCK CIRCUS SHOW (P)
20:00-21:00MAURANGAS (P)
21:00-22:00SVIRKA: KALIDAD (G)
ZRINJEVAC
10:00-11:00PREDSTAVA: SVIJET MAGIJE I TRIKOVA (K)
10:00-11:00KINESKA DRUŠTVENA IGRA WEIQI
10:00-14:00D’BEST ŠARAONICE
10:00-14:00VESELE TRAKICE - OSLIKAVANJE TRAKA ZA KOSU
10:00-14:00VESELA GIPSAONICA
11:00-12:00PRIPOVIJEDANJE PRIČA IZ KINESKIH DAVNINA
11:00-11:30UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
11:00-14:00FACEPAINTING
11:00-14:00RADIONICA HOD PO TRACI 'SLACKLINE'
11:30-12:30BREAKEN BROKEN DREAMS (P)
12:00-13:00KINESKA LIKOVNA RADIONICA
12:30-13:30CATASTROFER (P)
12:00-13:00LUTAJUĆI KIST - CRTANJE KROKIJA
13:00-14:00RADIONICE: UPOZNAJ KINU
14:00-19:00ČOVJEČE NE LJUTI SE
14:00-19:00GRANIČARA
14:00-19:00LUTAJUĆI KIST - CRTANJE PORTRETA
16:00-17:00KINESKA DRUŠTVENA IGRA WEIQI
16:00-20:00FACEPAINTING
16:00-17:00TKO DONOSI NAJLJEPŠI DAR, JAJE, ZEKO ILI DIMNJAČAR? (K)
17:00-18:00KINESKA LIKOVNA RADIONICA
17:00-18:00PREDSTAVA: SVIJET MAGIJE I TRIKOVA (K)
18:00-18:30UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
18:00-19:00RADIONICE: UPOZNAJ KINU
18:30-19:30TEATROSK (P)
18:30-19:00NASTUP PLESNOG STUDIJA RIBNJAK
19:00-20:00PRIPOVIJEDANJE PRIČA IZ KINESKIH DAVNINA
19:30-20:30FOOLOSPHY ŠTULA PEOPLE (P)
20:30-23:00DJ BRADINGHO - HIPPY TIME
EUROPSKI TRG
11:00-12:00JUMPING JACK FLASH (P)
12:00-13:00ANY WAY (P)
13:00-14:00THE HEROCK CIRCUS SHOW (P)
16:00-17:00THE LOSER (P)
17:00-18:00CATASTROFER (P)
18:00-19:00ALTA GAMA (P)
19:00-20:00ANDY SNATCH (P)
20:00-21:00KATAY SANTOS (P)
21:00-23:00KONCERT ŠO! MAZGOON
TKALČIĆEVA ULICA
12:00-13:00LUTAJUĆI KLAVIR SPLAVNICA KOD DOLCA

Foto detalji