Autobus Zagreb - Biograd - Vodice - Murter

Linija
Zagreb - Biograd - Vodice - Murter
Prijevoznik
Vrsta prijevoza

Vozni red za 2014. godinu

1-7 ↓ Postaja ↑ 1-7
08:00 16:00 Zagreb 11:15 21:30
11:30 - Benkovac - 17:45
11:50 19:55 Polača 07:25 17:35
12:00 20:05 Biograd na Moru 07:15 17:15
12:08 20:15 Pakoštane 07:05 16:57
12:15 20:30 Pirovac 06:50 16:45
12:30 - Vodice - 16:30
12:38 - Tribunj R - 16:23
12:50 20:40 Tisno 06:40 16:15
12:55 - Jezera - 16:10
13:00 - Betina - 16:05
13:05 20:55 Murter 06:30 16:00

Linija prometuje od 24. lipnja do 10. rujna.

Cijene za 2014. godinu

Relacija Jednosmjerna karta Povratna karta
Zagreb Benkovac 130,00 kuna 208,00 kuna
Zagreb Biograd 135,00 kuna 216,00 kuna
Zagreb Pakoštane 138,00 kuna 221,00 kuna
Zagreb Pirovac 140,00 kuna 224,00 kuna
Zagreb Vodice 145,00 kuna 232,00 kuna
Zagreb Tribunj 155,00 kuna 248,00 kuna
Zagreb Tisno 170,00 kuna 272,00 kuna
Zagreb Jezera 175,00 kuna 280,00 kuna
Zagreb Betina 175,00 kuna 280,00 kuna
Zagreb Murter 175,00 kuna 280,00 kuna
Benkovac Biograd 25,00 kuna 40,00 kuna
Benkovac Pakoštane 29,00 kuna 46,00 kuna
Benkovac Pirovac 41,00 kuna 66,00 kuna
Benkovac Vodice 47,00 kuna 75,00 kuna
Benkovac Tribunj 51,00 kuna 82,00 kuna
Benkovac Tisno 60,00 kuna 96,00 kuna
Benkovac Jezera 62,00 kuna 99,00 kuna
Benkovac Betina 66,00 kuna 106,00 kuna
Benkovac Murter 66,00 kuna 106,00 kuna
Biograd Pakoštane 20,00 kuna 32,00 kuna
Biograd Pirovac 29,00 kuna 46,00 kuna
Biograd Vodice 34,00 kuna 54,00 kuna
Biograd Tribunj 38,00 kuna 61,00 kuna
Biograd Tisno 45,00 kuna 72,00 kuna
Biograd Jezera 47,00 kuna 75,00 kuna
Biograd Betina 51,00 kuna 82,00 kuna
Biograd Murter 51,00 kuna 82,00 kuna
Pakoštane Pirovac 25,00 kuna 40,00 kuna
Pakoštane Vodice 31,00 kuna 50,00 kuna
Pakoštane Tribunj 31,00 kuna 50,00 kuna
Pakoštane Tisno 41,00 kuna 66,00 kuna
Pakoštane Jezera 41,00 kuna 66,00 kuna
Pakoštane Betina 45,00 kuna 72,00 kuna
Pakoštane Murter 47,00 kuna 75,00 kuna
Pirovac Vodice 23,00 kuna 37,00 kuna
Pirovac Tribunj 25,00 kuna 40,00 kuna
Pirovac Tisno 29,00 kuna 46,00 kuna
Pirovac Jezera 29,00 kuna 46,00 kuna
Pirovac Betina 34,00 kuna 54,00 kuna
Pirovac Murter 34,00 kuna 54,00 kuna
Vodice Tribunj 16,00 kuna 26,00 kuna
Vodice Tisno 23,00 kuna 37,00 kuna
Vodice Jezera 25,00 kuna 40,00 kuna
Vodice Betina 28,00 kuna 45,00 kuna
Vodice Murter 29,00 kuna 46,00 kuna
Tribunj Tisno 23,00 kuna 37,00 kuna
Tribunj Jezera 23,00 kuna 37,00 kuna
Tribunj Betina 25,00 kuna 40,00 kuna
Tribunj Murter 28,00 kuna 45,00 kuna
Tisno Jezera 16,00 kuna 26,00 kuna
Tisno Betina 20,00 kuna 32,00 kuna
Tisno Murter 20,00 kuna 32,00 kuna
Jezera Betina 16,00 kuna 26,00 kuna
Jezera Murter 20,00 kuna 32,00 kuna
Betina Murter 16,00 kuna 26,00 kuna
Prijedlozi za smještaj
Već od 536 HRK
Prosječna ocjena gostiju iznosi 9,00 / 10
Već od 536 HRK