Autobus Zagreb - Zadar - Split - Korčula - Vela Luka

Linija
Zagreb - Zadar - Split - Korčula - Vela Luka
Prijevoznik
Vrsta prijevoza

Vozni red za 2014. godinu

1-7 ↓ Postaja ↑ 1-7
19:30 Zagreb 7:00
22:30 Zadar 3:30
1:00 Split 1:00
- Ston - Raskrižje 21:45
4:30 Ston 21:35
4:45 Putnikovići 21:20
5:05 Janjina 21:00
5:20 Potomje 20:45
5:45 Orebić 20:15
6:35 Korčula 19:30
6:45 Žrnovo 19:25
7:00 Pupnat 19:10
7:15 Čara 18:55
7:20 Smokvica 18:50
7:35 Blato 18:40
7:45 Vela Luka 18:30

Cijene za 2014. godinu

Relacija Jednosmjerna karta Povratna karta Rezervacije
Zagreb - Zadar 140,00 kuna 196,00 kuna
Zagreb - Split 194,00 kuna 272,00 kuna
Zagreb - Ston 236,00 kuna 330,00 kuna
Zagreb - Orebić 256,00 kuna 362,00 kuna
Zagreb - Korčula 258,00 kuna 363,00 kuna
Zagreb - Blato 269,00 kuna 376,00 kuna
Zagreb - Vela Luka 272,00 kuna 380,00 kuna
Prijedlozi za smještaj
Već od 322 HRK
Prosječna ocjena gostiju iznosi 6,50 / 10