Vlak Beograd - Vinkovci - Slavonski Brod - Zagreb - Ljubljana - Villach - Innsbruck - Zürich

Linija
Beograd - Vinkovci - Slavonski Brod - Zagreb - Ljubljana - Villach - Innsbruck - Zürich
Vrsta prijevoza

Vozni red do 13. prosinca 2014. godine

Dolazak Odlazak Postaja Dolazak Odlazak
414 415
↓ Smjer Beograd - Zürich ↓ ↑ ↑ Smjer Zürich - Beograd ↑
- 11:00 ŽP Beograd - 17:32
11:12 11:13 ŽP Novi Beograd 17:18 17:20
11:34 11:35 ŽP Nova Pazova 16:56 16:57
11:41 11:43 ŽP Stara Pazova 16:48 16:50
12:05 12:11 ŽP Ruma 16:25 16:27
12:33 12:34 ŽP Sremska Mitrovica 16:09 16:10
13:30 13:55 ŽP Šid 15:18 15:45
14:02 14:03 ŽP Tovarnik 15:10 15:11
14:18 14:41 ŽP Vinkovci 14:45 14:54
14:59 15:00 ŽP Strizivojna Vrpolje 14:27 14:28
15:19 15:22 ŽP Slavonski Brod 14:09 14:10
15:42 15:43 ŽP Nova Kapela Batrina 13:46 13:47
15:57 15:58 ŽP Nova Gradiška 13:32 13:33
16:07 16:08 ŽP Okučani 13:21 13:22
16:20 16:22 ŽP Novska 13:07 13:09
16:37 16:38 ŽP Banova Jaruga 12:51 12:52
16:46 16:47 ŽP Kutina 12:42 12:43
17:27 17:28 ŽP Ivanić Grad 12:01 12:02
17:47 17:48 ŽP Dugo Selo 11:36 11:37
18:09 18:37 ŽP Zagreb Gl. kol. 10:44 11:16
19:09 19:25 ŽP Dobova 9:57 10:12
I I ŽP Krško 9:44 9:45
19:48 19:49 ŽP Sevnica 9:31 9:32
20:03 20:04 ŽP Zidani Most 9:15 9:16
20:53 21:10 ŽP Ljubljana Glavni kolodvor 8:11 8:25
21:30 21:31 ŽP Kranj 7:51 7:52
21:50 21:51 ŽP Lesce Bled 7:30 7:31
22:02 22:05 ŽP Jesenice 7:05 7:15
22:43 23:16 ŽP Villach Hbf 6:05 6:25
23:39 23:41 ŽP Spittal-Millstättersee 5:40 5:42
0:09 0:10 ŽP Mallnitz-Obervellach 5:15 5:16
0:24 0:27 ŽP Bad Gastein 4:59 5:01
0:40 0:41 ŽP Bad Hofgastein 4:43 4:44
0:57 2:26 ŽP Schwarzach-St. Veit 3:17 4:27
I I ŽP Wörgl 1:36 1:38
I I ŽP Jenbach 1:17 1:19
4:49 4:53 ŽP Innsbruck Hbf 0:54 0:56
5:41 5:45 ŽP Landeck 0:03 0:09
6:08 6:10 ŽP St. Anton am Arlberg 23:39 23:41
6:19 6:20 ŽP Langen am Arlberg 23:29 23:31
7:01 7:06 ŽP Bludenz 22:55 22:58
7:21 7:38 ŽP Feldkirch 22:23 22:42
7:53 8:12 ŽP Buchs SG 21:48 22:08
8:23 8:25 ŽP Sargans 21:35 21:37
9:20 - ŽP Zürich HB - 20:40

Cijene za 2014. godinu

Relacija Jednosmjerna Povratna Vikend (povratna) *
Zagreb Beograd 173,00 kuna 321,00 kuna /
Zagreb Innsbruck 610,00 kuna 1150,00 kuna 520,00 kuna
Zagreb Zürich 904,00 kuna 1650,00 kuna 886,00 kuna **

* U odredištu je potrebno provesti najmanje noć sa subote na nedjelju. Npr. ako otputujete u subotu, nakon noći provedene u odredištu, prvim vlakom možete se vratiti u mjesto iz kojeg ste krenuli. Povratna karta vrijedi do maksimalno mjesec dana.

** Kartu je potrebno kupiti barem pet dana prije polaska.

Prijedlozi za smještaj
Već od 160 CHF
Prosječna ocjena gostiju iznosi 7,04 / 10
Već od 120 CHF
Prosječna ocjena gostiju iznosi 8,10 / 10
Već od 465 HRK
Prosječna ocjena gostiju iznosi 8,41 / 10
Već od 120 CHF
Prosječna ocjena gostiju iznosi 7,64 / 10