Vlak Beograd - Vinkovci - Slavonski Brod - Zagreb - Ljubljana - Villach - Innsbruck - Zürich

Linija
Beograd - Vinkovci - Slavonski Brod - Zagreb - Ljubljana - Villach - Innsbruck - Zürich
Vrsta prijevoza

Vozni red do 12. prosinca 2015. godine

Dolazak Odlazak Postaja Dolazak Odlazak
414 415
↓ Smjer Beograd - Zürich ↓ ↓ ↑ ↑ Smjer Zürich - Beograd ↑
- 11:03 Beograd 17:32 -
I I Novi Beograd 17:19 17:20
11:41 11:43 Stara Pazova 16:51 16:53
12:04 12:09 Ruma 16:25 16:30
12:31 12:33 Sremska Mitrovica 16:08 16:10
13:29 13:56 Šid 15:20 15:44
14:03 14:04 Tovarnik 15:12 15:13
14:20 14:42 Vinkovci 14:39 14:55
14:59 15:00 Strizivojna Vrpolje 14:22 14:23
15:17 15:19 Slavonski Brod 14:02 14:04
15:39 15:40 Nova Kapela Batrina 13:40 13:41
15:53 15:54 Nova Gradiška 13:25 13:26
16:03 16:04 Okučani 13:15 13:16
16:16 16:19 Novska 13:02 13:03
16:36 16:37 Banova Jaruga 12:43 12:44
16:46 16:47 Kutina 12:34 12:35
17:33 17:34 Ivanić Grad 11:43 11:48
17:53 17:54 Dugo Selo 11:23 11:24
18:11 18:37 Zagreb Gl. kol. 10:45 11:05
19:09 19:26 Dobova 9:57 10:13
I I Krško 9:44 9:45
19:49 19:50 Sevnica 9:31 9:32
20:04 20:06 Zidani Most 9:15 9:17
20:56 21:10 Ljubljana Glavni kolodvor 8:12 8:25
21:30 21:31 Kranj 7:51 7:52
21:50 21:51 Lesce Bled 7:30 7:31
22:02 22:05 Jesenice 7:05 7:15
22:43 23:16 Villach Hbf 6:05 6:25
23:39 23:41 Spittal-Millstättersee 5:40 5:42
0:09 0:10 Mallnitz-Obervellach 5:15 5:16
0:24 0:27 Bad Gastein 4:59 5:01
0:40 0:41 Bad Hofgastein 4:43 4:44
0:57 2:26 Schwarzach-St. Veit 3:17 4:27
I I Wörgl 1:36 1:38
I I Jenbach 1:17 1:19
4:49 4:53 Innsbruck Hbf 0:54 0:56
5:41 5:45 Landeck 0:03 0:09
6:08 6:10 St: Anton am Arlberg 23:39 23:41
6:19 6:20 Langen am Arlberg 23:29 23:31
6:56 7:06 Bludenz 22:55 22:58
7:21 7:38 Feldkirch 22:23 22:42
7:53 8:12 Buchs SG 21:48 22:08
8:23 8:23 Sargans 21:35 21:37
9:20 - Zürich HB - 20:40

Cijene za 2014. godinu

Relacija Jednosmjerna Povratna Vikend (povratna) *
Zagreb Beograd 173,00 kuna 321,00 kuna /
Zagreb Innsbruck 610,00 kuna 1150,00 kuna 520,00 kuna
Zagreb Zürich 904,00 kuna 1650,00 kuna 886,00 kuna **

* U odredištu je potrebno provesti najmanje noć sa subote na nedjelju. Npr. ako otputujete u subotu, nakon noći provedene u odredištu, prvim vlakom možete se vratiti u mjesto iz kojeg ste krenuli. Povratna karta vrijedi do maksimalno mjesec dana.

** Kartu je potrebno kupiti barem pet dana prije polaska.

Prijedlozi za smještaj
Već od 307 HRK
Prosječna ocjena gostiju iznosi 9,30 / 10
Već od 285 HRK
Prosječna ocjena gostiju iznosi 8,18 / 10
Već od 421 HRK
Prosječna ocjena gostiju iznosi 7,78 / 10
Već od 843 HRK
Prosječna ocjena gostiju iznosi 4,93 / 10