Vlak Zagreb - Koprivnica - Budimpešta

Linija
Zagreb - Koprivnica - Budimpešta
Vrsta prijevoza

Vozni red do 10. prosinca 2016. godine

Svakodnevno Agram Svakodnevno
IC 201 (703) IC 205 (2207) IC 200 (2206) IC 204 (782)
↓ Smjer Zagreb - Budimpešta ↓ ↑ Smjer Budimpešta - Zagreb ↑
PolazakPolazakPostajaPolazakPolazak
10:0714:34Zagreb Glavni kolodvor12:4820:46
I14:38Zagreb Maksimir12:44I
I14:42Zagreb Trnava12:40I
I14:45Zagreb Čulinec12:37I
I14:50Zagreb Sesvete12:32I
I14:54Zagreb Sesvetski Kraljevec12:27I
10:2514:59Dugo Selo12:2320:29
I15:05Božjakovina12:17I
10:3715:13Vrbovec12:0920:17
I15:20Gradec (Vrbovec)12:01I
I15:25Repinec11:56I
10:5115:36Križevci11:4920:02
I15:40Majurec11:42I
I15:44Vojakovački Kloštar11:39I
I15:47Carevdar11:36I
I15:54Lepavina11:31I
I15:57Sokolovac11:27I
I16:02Mučna Reka11:23I
11:2116:15Koprivnica11:1719:40
12:1516:54Gyekenyes10:4519:16
12:31IMurakeresztur09:40I
12:58INagykanizsa09:29I
13:11IZalaszentjakabII
13:17IZalakomarII
13:47IBalatonszentgyörgy08:40I
13:58IBalatonmariafürdoII
14:07IBalatonfenyvesII
14:15IFonyod08:15I
14:24IBalatonboglar07:57I
14:29IBalatonlelle07:52I
14:37IBalatonszemesII
14:42IBalatonszarszöII
14:48IBalatonföldvar07:35I
14:54IZamardi07:29I
15:03ISiofok07:23I
15:17ILepsenyII
15:37ISzekesfehervar06:46I
I17:08CsurgoI18:40
I17:29SomogyszobI18:24
I18:16KapošvarI17:36
I18:58DombovarI17:00
I19:40SimontornyaI16:10
16:1720:59Budimpešta Kelenföld06:0714:59
16:2421:14Budimpešta Deli06:0014:45

Cijene za 2016. godinu

Relacija Jednosmjerna Povratna
ZagrebBudimpešta230,00 kuna260,00 kuna
KriževciBudimpešta255,00 kuna205,00 kuna
KoprivnicaBudimpešta248,00 kuna199,00 kuna
Prijedlozi za smještaj
Već od 680 HRK
Ocjena gostiju 7,33 / 10
Već od 10.785 HUF
Ocjena gostiju 9,02 / 10
Već od 358 HRK
Ocjena gostiju 9,75 / 10