Vlak Zagreb - Koprivnica - Budimpešta

Linija
Zagreb - Koprivnica - Budimpešta
Vrsta prijevoza

Vozni red do 12. prosinca 2015. godine

Svakodnevno Agram Svakodnevno
IC 201 (703) IC 205 (2207) IC 200 (2206) IC 204 (782)
↓ Smjer Zagreb - Budimpešta ↓ ↑ Smjer Budimpešta - Zagreb ↑
Polazak Polazak Postaja Polazak Polazak
10:08 14:30 Zagreb Gl. kol. 12:47 20:44
I 14:35 Zagreb Maksimir 12:42 I
I 14:38 Zagreb Trnava 12:38 I
I 14:41 Zagreb Čulinec 12:36 I
I 14:46 Zagreb Sesvete 12:32 I
I 14:50 Sesvetski Kraljevec 12:27 I
10:27 15:00 Dugo Selo 12:22 20:26
I 15:06 Božjakovina 12:15 I
10:38 15:14 Vrbovec 12:07 20:14
I 15:21 Gradec 11:59 I
I 15:25 Repinec 11:54 I
10:51 15:35 Križevci 11:49 20:01
I 15:39 Majurec 11:43 I
I 15:43 Vojakovački Kloštar 11:40 I
I 15:46 Carevdar 11:37 I
I 15:53 Lepavina 11:32 I
I 15:56 Sokolovac 11:28 I
I 16:00 Mučna Reka 11:24 I
11:21 16:15 Koprivnica 11:18 19:40
12:00 16:47 Gyekenyes 10:47 19:16
12:21 I Murakeresztur 9:56 I
12:50 I Nagykanizsa 9:45 I
13:08 I Zalaszentjakab I I
13:14 I Zalakomar I I
13:44 I Balatonszentgyörgy 8:50 I
13:52 I Balatonmariafürdo I I
14:01 I Balatonfenyves I I
14:10 I Fonyod 8:27 I
14:19 I Balatonboglar 8:18 I
14:24 I Balatonlelle 8:10 I
14:32 I Balatonszemes I I
14:37 I Balatonszarszö I I
14:43 I Balatonföldvar 7:53 I
14:50 I Zamardi 7:47 I
15:01 I Siofok 7:39 I
15:19 I Lepseny I I
15:41 I Szekesfehervar 6:53 I
I 16:57 Csurgo I 18:41
I 17:13 Somogyszob I 18:26
I 18:07 Kaposvar I 17:41
I 18:59 Dombovar I 16:59
I 19:43 Simontornya I 16:10
16:22 20:59 Budimpešta Kelenföld 6:12 14:59
16:29 21:14 Budimpešta Deli 6:05 14:45

Cijene za 2015. godinu

Relacija Jednosmjerna Povratna
ZagrebBudimpešta230,00 kuna260,00 kuna
KriževciBudimpešta255,00 kuna205,00 kuna
KoprivnicaBudimpešta248,00 kuna199,00 kuna
Prijedlozi za smještaj
Već od 276 HRK
Prosječna ocjena gostiju iznosi 9,80 / 10
Već od 7.931 HUF
Prosječna ocjena gostiju iznosi 7,47 / 10