Vlak Zagreb - Koprivnica - Budimpešta

Linija
Zagreb - Koprivnica - Budimpešta
Vrsta prijevoza

Vozni red do 12. prosinca 2015. godine

Svakodnevno Agram Svakodnevno
IC 201 (703) IC 205 (2207) IC 200 (2206) IC 204 (782)
↓ Smjer Zagreb - Budimpešta ↓ ↑ Smjer Budimpešta - Zagreb ↑
Polazak Polazak Postaja Polazak Polazak
10:08 14:30 Zagreb Gl. kol. 12:47 20:44
I 14:35 Zagreb Maksimir 12:42 I
I 14:38 Zagreb Trnava 12:38 I
I 14:41 Zagreb Čulinec 12:36 I
I 14:46 Zagreb Sesvete 12:32 I
I 14:50 Sesvetski Kraljevec 12:27 I
10:27 15:00 Dugo Selo 12:22 20:26
I 15:06 Božjakovina 12:15 I
10:38 15:14 Vrbovec 12:07 20:14
I 15:21 Gradec 11:59 I
I 15:25 Repinec 11:54 I
10:51 15:35 Križevci 11:49 20:01
I 15:39 Majurec 11:43 I
I 15:43 Vojakovački Kloštar 11:40 I
I 15:46 Carevdar 11:37 I
I 15:53 Lepavina 11:32 I
I 15:56 Sokolovac 11:28 I
I 16:00 Mučna Reka 11:24 I
11:21 16:15 Koprivnica 11:18 19:40
12:00 16:47 Gyekenyes 10:47 19:16
12:21 I Murakeresztur 9:56 I
12:50 I Nagykanizsa 9:45 I
13:08 I Zalaszentjakab I I
13:14 I Zalakomar I I
13:44 I Balatonszentgyörgy 8:50 I
13:52 I Balatonmariafürdo I I
14:01 I Balatonfenyves I I
14:10 I Fonyod 8:27 I
14:19 I Balatonboglar 8:18 I
14:24 I Balatonlelle 8:10 I
14:32 I Balatonszemes I I
14:37 I Balatonszarszö I I
14:43 I Balatonföldvar 7:53 I
14:50 I Zamardi 7:47 I
15:01 I Siofok 7:39 I
15:19 I Lepseny I I
15:41 I Szekesfehervar 6:53 I
I 16:57 Csurgo I 18:41
I 17:13 Somogyszob I 18:26
I 18:07 Kaposvar I 17:41
I 18:59 Dombovar I 16:59
I 19:43 Simontornya I 16:10
16:22 20:59 Budimpešta Kelenföld 6:12 14:59
16:29 21:14 Budimpešta Deli 6:05 14:45

Cijene za 2015. godinu

Relacija Jednosmjerna Povratna
Zagreb Budimpešta 230,00 kuna 260,00 kuna
Križevci Budimpešta 255,00 kuna 205,00 kuna
Koprivnica Budimpešta 248,00 kuna 199,00 kuna
Prijedlozi za smještaj
Već od 337 HRK
Prosječna ocjena gostiju iznosi 8,60 / 10
Već od 306 HRK
Prosječna ocjena gostiju iznosi 9,00 / 10
Već od 303 HRK
Prosječna ocjena gostiju iznosi 9,10 / 10