Vlak Zagreb - Koprivnica - Budimpešta

Linija
Zagreb - Koprivnica - Budimpešta
Vrsta prijevoza

Vozni red do 13. prosinca 2014. godine

Svakodnevno Agram Svakodnevno
IC 201 (703) IC 205 (2207) IC 200 (2206) IC 204 (782)
↓ Smjer Zagreb - Budimpešta ↑ Smjer Budimpešta - Zagreb
Polazak Polazak Postaja Polazak Polazak
10:02 14:36 ŽP Zagreb Gl. kol. 12:47 20:49
I 14:42 ŽP Zagreb Maksimir 12:42 I
I 14:45 ŽP Zagreb Trnava 12:39 I
I 14:49 ŽP Zagreb Čulinec 12:36 I
I 14:54 ŽP Zagreb Sesvete 12:31 I
I 14:59 ŽP Sesvetski Kraljevec 12:25 I
10:24 15:05 ŽP Dugo Selo 12:20 20:28
I 15:10 ŽP Božjakovina 12:14 I
10:35 15:18 ŽP Vrbovec 12:07 20:15
I 15:24 ŽP Gradec 12:00 I
I 15:28 ŽP Repinec 11:55 I
10:48 15:35 ŽP Križevci 11:50 20:02
I 15:39 ŽP Majurec 11:43 I
I 15:43 ŽP Vojakovački Kloštar 11:40 I
I 15:46 ŽP Carevdar 11:37 I
I 15:52 ŽP Lepavina 11:32 I
I 15:55 ŽP Sokolovac 11:28 I
I 16:00 ŽP Mučna Reka 11:24 I
11:22 16:13 ŽP Koprivnica 11:18 19:41
12:00 16:44 ŽP Gyekenyes 10:47 19:13
12:21 I ŽP Murakeresztur 9:56 I
12:50 I ŽP Nagykanizsa 9:45 I
13:00 I ŽP Nagyrecse I I
13:08 I ŽP Zalaszentjakab I I
13:14 I ŽP Zalakomar 9:13 I
13:44 I ŽP Balatonszentgyörgy 8:50 I
13:52 I ŽP Balatonmariafürdo I I
14:01 I ŽP Balatonfenyves I I
14:10 I ŽP Fonyod 8:27 I
14:19 I ŽP Balatonboglar 8:18 I
14:24 I ŽP Balatonlelle 8:10 I
14:32 I ŽP Balatonszemes I I
14:37 I ŽP Balatonszarszö I I
14:43 I ŽP Balatonföldvar 7:53 I
14:50 I ŽP Zamardi 7:47 I
15:01 I ŽP Siofok 7:39 I
15:19 I ŽP Lepseny 7:19 I
15:41 I ŽP Szekesfehervar 6:53 I
I 16:54 ŽP Csurgo I 18:38
I 17:10 ŽP Somogyszob I 18:23
I 18:04 ŽP Kaposvar I 17:39
I 18:55 ŽP Dombovar I 16:55
16:22 21:01 ŽP Budimpešta Kelenföld 6:12 14:59
16:29 21:15 ŽP Budimpešta Deli 6:05 14:45

Cijene za 2014. godinu

Relacija Jednosmjerna Povratna
Zagreb Budimpešta 223,00 kuna 242,00 kuna
Križevci Budimpešta 255,00 kuna 205,00 kuna
Koprivnica Budimpešta 248,00 kuna 199,00 kuna