Objavljeno 30.05.18. 19:49

Cest is d'Best 2018. (detaljni program)

Najpoznatiji hrvatski ulični festival, Cest is d'Best, postao je jedna od najprepoznatljivijih zagrebačkih manifestacija.
Vrijeme: 30. 05. 2018. - 03. 06. 2018.
Mjesto: Zagreb
Cest is d'Best Cest is d'Best

Cest is d'Best međunarodni je ulični festival, koji na zagrebačke trgove i ulice dovodi stotine veselih izvođača, koji svojim umijećem zabavljaju Zagrepčane i sve koji se zateknu u glavnom gradu Lijepe Naše.

Održava se od sada već daleke 1997. godine te ove godine slavi 22. izdanje. Cest is d'Best obuhvaća glazbena, dramska, likovna, sportska i mnoga druga događanja. Zagrebačke ulice tijekom tih dana postaju jedna velika i vesela pozornica, a desetci tisuća posjetitelja koji svakodnevno u njima sudjeluju mogu se odlično zabaviti.

Program se odvija na čak osam lokacija - Trgu bana Jelačića, Cvjetnom trgu, Zrinjevcu, Strossmayerovom šetalištu, u Bogovićevoj i Tkalčićevoj ulici, na Europskom trgu i kod Muzeja suvremene umjetnosti. Detaljniji raspored po lokacijama možete vidjeti u nastavku.

Program Cest is d'Besta 2018.

Cest is d'Best se odvija na nekoliko lokacija, pa je program raspoređen po danima i mjestima održavanja određenog dijela programa.

30. svibnja 2018., srijeda
CVJETNI TRG
15:00-16:00ACE - K (P)
16:00-17:00TUTU CUBE SHOW (P)
17:00-18:00TRASHBEATZ (P)
18:00-18:30BARBAROSSA SAMBA
18:30-19:30KARNEVAL
19:30-20:30PETE THE TEMP (P)
20:30-21:30THE CHARMING JAY SHOW (P)
21:30-22:00CIRQUE TANGO
22:00-22:30HEROSAN (P)
22:30-23:00CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)
ZRINJEVAC (PARK)
10:00-20:00FACEPAINTING
10:00-23:00PROFIL INSTALACIJA - GRAD PO MJERI DJETETA
10:00-13:00D’BEST ŠARAONICE
10:00-13:00SLIKOPISI NA CESTU ZA TESLU
10:00-11:00RADIONICA IZRADE KINESKIH LAMPIONA
11:00-11:30UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
11:00-12:00RADIONICA IZRADE LUTKE ZMAJA
11:00-18:00RAJA IZA ŠTAFELAJA
11:30-12:30KIKIJEV CIRKUS U ŽIVOTINJSKOM CARSTVU
12:00-13:00RADIONICA IZRADE MASKA PANDE
12:30-13:00PREDSTAVA: SVIJET MAGIJE I TRIKOVA (K)
13:00-13:30RECIKLAUN
13:00-14:00RADIONICA IZRADE ZMAJOPUHALICE
13:30-14:00HRVATSKOM U TRENUTKU SVAKOM AVIONOM, BRODOM, VLAKOM
16:00-17:00RADIONICA IZRADE KINESKOG SVITKA
16:00-17:00PERFORMANS KINESKE BORILAČKE VJEŠTINE: KUNGFU PANDA
16:00-17:00RADIONICA KINESKE KALIGRAFIJE
16:00-19:00RADIONICA HOD PO TRACI “SLACKLINE“ VODITELJ IVO FRANGEŠ
16:00-20:00IGRAONICA WEIQI/GO
16:00-16:30TAIJI S MAČEM
16:30-17:00PRIČANJE KINESKIH PRIČA
16:30-17:00PERFORMANS KINESKE BORILAČKE VJEŠTINE: KUNG FU PANDA
17:00-18:00KIKIJEV CIRKUS U ŽIVOTINJSKOM CARSTVU
17:00-18:00RADIONICA IZRADE MASKE ZMAJA
17:00-19:00SLIKOPISI O TESLI NA CESTU
18:00-18:30UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
18:00-19:00RADIONICA IZRADE KINESKIH KAPA
20:00-23:00PLESNJAK: SWING POD ZVIJEZDAMA
EUROPSKI TRG
11:00-13:00FABIOLA BRANCA - OCRTAVANJE PLOČNIKA (P)
13:00-14:00MATO KOŠČEVIĆ (G)
15:00-16:00MATO KOŠČEVIĆ (G)
16:00-17:00BUBBLE MAN (P)
17:00-17:30EL LOREN PVC DRUMMER (P)
17:30-18:30ACE - K (P)
18:30-19:00ZIGGY MCNEILL (G)
19:00-20:00TUTU CUBE SHOW (P)
20:00-21:00THE DANGEROUS SHOW (P)
21:00-23:00KONCERT: RETRODUKCIJA (G)
BOGOVIĆEVA
13:00-14:00CENTAR ZA HITNE I SITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
14:30-15:30RAP BOX
16:00-17:00HEROSAN (P)
17:00-18:00RAP BOX
18:00-19:00CENTAR ZA HITNE I SITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
21:00-22:00TRASHBEATZ (P)
22:00-23:00LORENZO ONE MAN BEND (P)
ŠTROS - FESTIVALSKI KLUB
21:00-23:00SVIRKA: SUNNYSIDERS (G)
TKALČIĆEVA ULICA
12:00-13:00LUTAJUĆI KLAVIR SPLAVNICA KOD DOLCA
16:00-17:00LUTAJUĆI KLAVIR OKTOGON NA ILICI
17:00-18:00LORENZO ONE MAN BEND (P)
18:00-19:00BUBBLE MAN (P)
20:30-21:00EL LOREN PVC DRUMMER (P)
21:00-21:30CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)
22:00-23:00PETE THE TEMP (P)
31. svibnja 2018., četvrtak
JELAČIĆ PLAC
16:00-17:00PETE THE TEMP (P)
17:00-18:00BUBBLE MAN (P)
18:00-18:30PLESNA TOČKA
18:30-19:00ZIGGY MCNEILL (G)
19:00-20:00THE CHARMING JAY SHOW (P)
20:00-21:00ACE - K (P)
21:00-21:30CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)
21:30-22:00PLESNI PROGRAM
22:00-23:00TRASHBEATZ (P)
CVJETNI TRG
11:00-14:00FABIOLA BRANCA - OCRTAVANJE PLOČNIKA (P)
11:30-12:00KINESKI LAV
12:00-14:00KINESKI GABLEC JIAOZI
15:00-16:00ZIGGY MCNEILL (G)
16:00-17:00HEROSAN (P)
17:00-18:00TRASHBEATZ (P)
18:00-19:00THE DANGEROUS SHOW (P)
19:00-20:00BUBBLE MAN (P)
20:00-20:30CIRQUE TANGO
20:30-21:30TUTU CUBE SHOW
21:30-22:30BARBAROSSA SAMBA
22:30-23:00CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)
ZRINJEVAC (PARK)
10:00-20:00FACEPAINTING
10:00-23:00PROFIL INSTALACIJA - GRAD PO MJERI DJETETA
10:00-13:00D’BEST ŠARAONICE
10:00-13:00SLIKOPISI NA CESTU ZA TESLU
10:00-11:00RADIONICA IZRADE KINESKIH LAMPIONA
11:00-11:30UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
11:00-12:00RADIONICA IZRADE LUTKE ZMAJA
11:00-18:00RAJA IZA ŠTAFELAJA
11:30-12:30KIKIJEV CIRKUS U ŽIVOTINJSKOM CARSTVU
12:00-13:00RADIONICA IZRADE MASKA PANDE
12:30-13:00PREDSTAVA: SVIJET MAGIJE I TRIKOVA (K)
13:00-13:30RECIKLAUN
13:00-14:00RADIONICA IZRADE ZMAJOPUHALICE
13:30-14:00HRVATSKOM U TRENUTKU SVAKOM AVIONOM, BRODOM, VLAKOM
16:00-17:00RADIONICA IZRADE KINESKOG SVITKA
16:00-17:00PERFORMANS KINESKE BORILAČKE VJEŠTINE: KUNGFU PANDA
16:00-17:00RADIONICA KINESKE KALIGRAFIJE
16:00-19:00RADIONICA HOD PO TRACI “SLACKLINE“ VODITELJ IVO FRANGEŠ
16:00-20:00IGRAONICA WEIQI/GO
16:00-16:30TAIJI S MAČEM
16:30-17:00PRIČANJE KINESKIH PRIČA
16:30-17:00PERFORMANS KINESKE BORILAČKE VJEŠTINE: KUNG FU PANDA
17:00-18:00KIKIJEV CIRKUS U ŽIVOTINJSKOM CARSTVU
17:00-18:00RADIONICA IZRADE MASKE ZMAJA
17:00-19:00SLIKOPISI O TESLI NA CESTU
18:00-18:30UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
18:00-19:00RADIONICA IZRADE KINESKIH KAPA
18:30-19:00MAGIC RICO SHOW (P)
19:00-20:00RADIONICA IZRADE KINESKIH BUBNJEVA
19:00-20:00TRASHBEATZ
20:00-23:00TANGO POD ZVIJEZDAMA
EUROPSKI TRG
13:00-14:00MATO KOŠČEVIĆ (G)
15:00-16:00MATO KOŠČEVIĆ (G)
16:00-16:30THE CHARMING JAY SHOW (P)
16:30-17:00THE CHARMING JAY SHOW (P)
17:00-18:00ACE - K (P)
18:30-19:00TUTU CUBE SHOW (P)
19:00-20:00HEROSAN (P)
20:00-21:00SVIRKA: ATMOSPHERE
21:00-23:00KONCERT: ZOSTER
BOGOVIĆEVA
17:00-17:30EL LOREN PVC DRUMMER (P)
17:30-18:00ŠARENI ŠTULAŠI (P)
18:00-19:00ZIVE SKULPTURE GLAZBENIKA (P)
19:00-20:00ZIGGY MCNEILL (G)
20:00-21:00LORENZO ONE MAN BEND (P)
ŠTROS - FESTIVALSKI KLUB
21:30-22:30PETE THE TEMP (P)
TKALČIĆEVA ULICA
12:00-13:00LUTAJUĆI KLAVIR SPLAVNICA KOD DOLCA
16:00-17:00LUTAJUĆI KLAVIR OKTOGON NA ILICI
17:00-18:00LORENZO ONE MAN BEND (P)
18:00-19:00BARBAROSSA SAMBA
19:30-20:00EL LOREN PVC DRUMMER (P)
20:00-21:00ŠARENI ŠTULAŠI (P)
21:00-22:00ZIVE SKULPTURE GLAZBENIKA
22:00-23:00THE DANGEROUS SHOW (P)
1. lipnja 2018., petak
JELAČIĆ PLAC
11:00-14:00FABIOLA BRANCA - SLIKA NIKOLE TESLE (P)
14:30-15:00EL LOREN PVC DRUMMER (P)
15:00-15:30UTRKA SMETLARA U TROKOLICAMA
15:30-16:00USPORKA - NAJSPORIJI BICIKL
16:00-17:00THE DANGEROUS SHOW (P)
17:00-18:00TRASHBEATZ (P)
18:00-18:30PLESNI PROGRAM
18:30-19:30HEROSAN (P)
19:30-20:30BUBBLE MAN (P)
20:30-21:30CIRQUE TANGO
21:30-22:00PLESNI PROGRAM
22:00-22:30ACE - K (P)
22:30-23:00CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)
CVJETNI TRG
12:00-14:00KINESKI GABLEC JIAOZI
15:00-17:00ŠAHOVSKA SIMULTANKA
17:00-18:00ACE - K (P)
18:00-19:00THE CHARMING JAY SHOW (P)
19:00-19:30TRASHBEATZ (P)
19:30-20:30TUTU CUBE SHOW (P)
20:30-21:00CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)
21:00-23:00KONCERT: AJGENMAHTEC - TRIBUTE IVO ROBIĆ
ZRINJEVAC (PARK)
10:00-20:00FACEPAINTING
10:00-23:00PROFIL INSTALACIJA - GRAD PO MJERI DJETETA
10:00-13:00D’BEST ŠARAONICE
10:00-13:00SLIKOPISI NA CESTU ZA TESLU
10:00-11:00RADIONICA IZRADE KINESKOG SVITKA
11:00-11:30UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
11:00-12:00RADIONICA IZRADE MASKE ZMAJA
11:00-18:00RAJA IZA ŠTAFELAJA
11:30-12:00THE DANGEROUS SHOW (P)
12:00-12:30SVIJET MAGIJE I TRIKOVA
12:00-13:00RADIONICA IZRADE KINESKIH KAPA
12:30-13:00PREDSTAVA: PAŽNJA, PAŽNJA! DAR S NEBA - IZVANZEMALJAC ILI BEBA
13:00-13:30RECIKLAUN
13:00-14:00RADIONICA IZRADE KINESKIH BUBNJEVA
15:00-16:00LORENZO ONE MAN BEND (P)
16:00-17:00RADIONICA IZRADE KINESKIH LAMPIONA
16:00-17:00HEROSAN (P)
16:00-19:00RADIONICA HOD PO TRACI “SLACKLINE“ VODITELJ IVO FRANGEŠ
16:00-20:00IGRAONICA WEIQI/GO
17:00-18:00MAGIC RICO SHOW (P)
17:00-18:00PAMETNE KOCKE ZA UČENJE JEZIKA
17:00-18:00RADIONICA IZRADE LUTKE ZMAJA
17:00-19:00SLIKOPISI O TESLI NA CESTU
18:00-18:30UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
18:00-19:00RADIONICA IZRADE MASKA PANDE
18:30-19:00KRAVA NA ORMARU
19:00-20:00BARBAROSSA SAMBA (P)
19:00-20:00RADIONICA IZRADE ZMAJOPUHALICE
20:00-23:00SALSA POD ZVIJEZDAMA
EUROPSKI TRG
13:00-16:00MATO KOŠČEVIĆ (G)
16:00-17:00BUBBLE MAN (P)
17:00-18:00TUTU CUBE SHOW (P)
18:00-19:00PETE THE TEMP (P)
19:00-19:30STAND UP
19:30-20:30THE DANGEROUS SHOW (P)
20:30-21:00EL LOREN PVC DRUMMER (P)
21:00-23:00KONCERT: LETU ŠTUKE
BOGOVIĆEVA
13:00-14:00CENTAR ZA HITNE I SITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
14:30-15:30RAP BOX
16:00-17:00PETE THE TEMP (P)
17:00-18:00RAP BOX
18:00-19:00CENTAR ZA HITNE I SITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
19:00-20:00ZIGGY MCNEILL (G)
ŠTROS - FESTIVALSKI KLUB
21:00-21:30ŠARENI ŠTULAŠI (P)
21:30-22:30TRASHBEATZ (P)
TKALČIĆEVA ULICA
12:00-13:00LUTAJUĆI KLAVIR SPLAVNICA KOD DOLCA
13:00-14:00THE CHARMING JAY SHOW (P)
16:00-17:00LUTAJUĆI KLAVIR OKTOGON NA ILICI
17:00-17:30ŠARENI ŠTULAŠI (P)
17:30-18:30LORENZO ONE MAN BEND (P)
20:30-21:30ZIVE SKULPTURE GLAZBENIKA (P)
21:30-22:30BARBAROSSA SAMBA (P)
22:30-23:00ZIGGY MCNEILL (G)
2. lipnja 2018., subota
JELAČIĆ PLAC
10:00-11:00FABIOLA BRANCA - SLIKA NIKOLE TESLE (P)
11:00-12:00ZIGGY MCNEILL (G)
16:00-17:00PUHAČKI ORKESTAR DVD VELIKE GORICE
17:00-18:00THE DANGEROUS SHOW (P)
18:00-18:30PLESNI PROGRAM
18:30-19:00CIRQUE TANGO (P)
19:30-20:30THE CHARMING JAY SHOW (P)
20:30-21:30HEROSAN (P)
21:30-22:00PLESNI PROGRAM
22:00-22:30ACE - K (P)
22:30-23:00CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)
CVJETNI TRG
10:00-13:00ŠARENI ŠTULAŠI I ŽIVE SKULPTURE GLAZBENIKA (P)
12:00-12:30NASTUP KINESKOG LAVA
12:00-14:00KINESKI GABLEC JIAOZI
15:00-15:30ZIGGY MCNEILL (G)
15:30-16:00PLESNI PROGRAM
16:00-16:30POGLEDAJ ME - MODNA REVIJA UZ SKRIVENE IR PORUKE
16:30-17:30TUTU CUBE SHOW (P)
18:30-19:30BUBBLE MAN (P)
19:30-20:30PETE THE TEMP (P)
20:30-21:00CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)
21:00-23:00KONCERT: ZORAN PREDIN - LAČNI FRANC
ZRINJEVAC (PARK)
10:00-11:00RECIKLAUN
10:00-20:00FACEPAINTING
10:00-23:00PROFIL INSTALACIJA - GRAD PO MJERI DJETETA
10:00-13:00D’BEST ŠARAONICE
10:00-13:00SLIKOPISI NA CESTU ZA TESLU
10:00-12:00POP UP!
10:00-11:00RADIONICA IZRADE KINESKIH LAMPIONA
11:00-12:00RADIONICA KINESKE KALIGRAFIJE
11:00-11:30UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
11:00-12:00RADIONICA IZRADE LUTKE ZMAJA
11:00-18:00RAJA IZA ŠTAFELAJA
11:30-12:00ŠARENI JUNACI, VESELE RIME - ZGODE I NEZGODE OD LJETA DO ZIME!
12:00-13:00RADIONICA IZRADE MASKA PANDE
12:00-13:00PRIČAMO PRIČE, STVARAMO NOVU PRIČU SLIKANJEM!
13:00-14:00PAMETNE KOCKE ZA UČENJE JEZIKA
12:00-13:00BUBBLE MAN (P)
13:00-14:00RADIONICA IZRADE ZMAJOPUHALICE
13:00-14:00THE DANGEROUS SHOW (P)
14:00-15:00LORENZO ONE MAN BEND (P)
15:30-16:00PLESNI STUDIO RIBNJAK
16:00-16:30KRAVA NA ORMARU
16:00-17:00RADIONICA IZRADE KINESKOG SVITKA
16:00-17:00RADIONICA IZRADE KINESKIH LAMPIONA
16:00-19:00RADIONICA HOD PO TRACI “SLACKLINE“ VODITELJ IVO FRANGEŠ
16:00-20:00IGRAONICA WEIQI/GO
16:30-17:00MAGIC RICO SHOW (P)
17:00-18:00TAIJI S MAČEM I PRIČANJE KINESKIH PRIČA
17:00-18:00RADIONICA IZRADE MASKE ZMAJA
17:00-19:00SLIKOPISI O TESLI NA CESTU
18:00-18:30UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
18:00-19:00RADIONICA IZRADE KINESKIH KAPA
18:30-19:00IBLEROVCI 77
19:00-20:00ZAGREBAČKI ANĐELI
19:00-20:00RADIONICA IZRADE KINESKIH BUBNJEVA
20:00-23:00PLESNJAK POD ZVIJEZDAMA
EUROPSKI TRG
12:00-13:00LORENZO ONE MAN BEND (P)
13:00-14:00MATO KOŠČEVIĆ (G)
15:00-16:00MATO KOŠČEVIĆ (G)
16:00-17:30THE CHARMING JAY SHOW (P)
17:30-18:30HEROSAN (P)
18:30-19:30ACE - K (P)
19:30-20:00STAND UP
19:30-20:30THE DANGEROUS SHOW (P)
20:00-21:00TUTU CUBE SHOW (P)
21:00-23:00KONCERT: LOS CABALLEROS
BOGOVIĆEVA
13:00-14:00CENTAR ZA HITNE I SITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
14:30-15:30RAP BOX
16:00-17:00PETE THE TEMP (P)
17:00-18:00RAP BOX
18:00-19:00CENTAR ZA HITNE I SITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
19:00-20:00THE DANGEROUS SHOW (P)
20:00-21:00ZIGGY MCNEILL (G)
ŠTROS - FESTIVALSKI KLUB
21:30-22:30KONCERT: BARBAROSSA SAMBA (G)
TKALČIĆEVA ULICA
12:00-13:00LUTAJUĆI KLAVIR SPLAVNICA KOD DOLCA
16:00-17:00LUTAJUĆI KLAVIR OKTOGON NA ILICI
17:30-18:30BARBAROSSA SAMBA (P)
19:00-19:30ŠARENI ŠTULAŠI (P)
19:30-20:30ZIGGY MCNEILL (G)
MUZEJ SUVREMENE UMJETNOSTI
16:00-16:30DJ M.I.L.E.
16:30-18:00FABIOLA BRANCA - LIKOVNA UMJETNICA
19:30-20:00DJ M.I.L.E.
3. lipnja 2018., nedjelja
JELAČIĆ PLAC
15:00-15:30FABIOLA BRANCA - NIKOLA TESLA (P)
15:30-16:30THE DANGEROUS SHOW (P)
16:30-17:30BUBBLE MAN (P)
17:30-18:00CIRQUE TANGO (P)
18:00-18:30LORENZO ONE MAN BEND (P)
18:30-19:00BARBAROSSA SAMBA (P)
19:00-22:00PLESNA ZGROZNICA
22:00-23:00ZAGREB PLEŠE
CVJETNI TRG
12:00-14:00KINESKI GABLEC JIAOZI
15:00-16:00LORENZO ONE MAN BEND (P)
16:00-16:30PLESNI PROGRAM
16:30-17:00ZIVE SKULPTURE GLAZBENIKA (P)
17:00-18:00ACE - K (P)
18:00-18:30BARBAROSSA SAMBA (P)
18:30-19:00ŠARENI ŠTULAŠI (P)
19:00-20:00PETE THE TEMP (P)
20:00-21:00TUTU CUBE SHOW (P)
21:00-21:30CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)
21:30-22:30HEROSAN (P)
ZRINJEVAC (PARK)
10:00-11:00SVIJET MAGIJE I TRIKOVA
10:00-20:00FACEPAINTING
10:00-23:00PROFIL INSTALACIJA - GRAD PO MJERI DJETETA
10:00-13:00D’BEST ŠARAONICE
11:00-12:00RADIONICA KINESKE KALIGRAFIJE
11:00-11:30UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
11:00-12:00RADIONICA IZRADE MASKE ZMAJA
11:00-14:00RADIONICA HOD PO TRACI “SLACKLINE“ VODITELJ IVO FRANGEŠ
11:30-12:00RECIKLAUN
12:00-12:30ŠARENI JUNACI, VESELE RIME - ZGODE I NEZGODE OD LJETA DO ZIME!
12:00-13:00RADIONICA IZRADE KINESKIH KAPA
12:00-13:00PAMETNE KOCKE ZA UČENJE JEZIKA
12:00-13:00LUTAJUĆI KIST - CRTANJE KROKIJA
12:30-13:00MAGIC RICO SHOW
13:00-13:30SVIJET MAGIJE I TRIKOVA
13:00-14:00RADIONICA IZRADE KINESKIH BUBNJEVA
14:00-15:00DODJELA NAGRADA I PRIZNANJA LIKOVNIM UMJETNICIMA
15:00-16:00ČOVJEČE NE LJUTI SE
15:00-20:00GRANIČARA
15:00-16:00PLUTRKA - UTRKA PASA I VLASNIKA
16:00-16:30KRAVA NA ORMARU
16:00-17:00RADIONICA IZRADE KINESKIH LAMPIONA
16:00-20:00IGRAONICA WEIQI/GO
16:30-17:30TUTU CUBE SHOW (P)
17:00-18:00RADIONICA IZRADE LUTKE ZMAJA
17:30-18:00THE DANGEROUS SHOW (P)
18:00-19:00RADIONICA IZRADE MASKA PANDE
18:00-18:30UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
18:30-19:00NASTUP PLESNOG STUDIJA RIBNJAK
19:00-20:00RADIONICA IZRADE ZMAJOPUHALICE
19:00-20:00THE CHARMING JAY SHOW (P)
20:00-21:00ACE - K (P)
21:00-21:30ŠARENI ŠTULAŠI (P)
21:30-22:30PETE THE TEMP (P)
22:30-23:00CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)
EUROPSKI TRG
13:00-14:00MATO KOŠČEVIĆ (G)
15:00-16:00MATO KOŠČEVIĆ (G)
16:30-17:30THE CHARMING JAY SHOW (P)
17:30-18:30THE DANGEROUS SHOW (P)
18:30-19:30HEROSAN (P)
19:30-20:30BUBBLE MAN (P)
20:30-21:00STAND UP
21:00-23:00KONCERT: RADIO AKTIV
BOGOVIĆEVA
13:00-14:00ŠARENI ŠTULAŠI (P)
20:00-21:00ZIGGY MCNEILL (G)
21:00-21:30BARBAROSSA SAMBA (G)
21:30-22:30THE DANGEROUS SHOW (P)
ŠTROS - FESTIVALSKI KLUB
21:30-22:30KONCERT: GENERACIJA XXL (G)
TKALČIĆEVA ULICA
13:00-14:00ZIVE SKULPTURE GLAZBENIKA (P)
18:30-19:00LORENZO ONE MAN BEND (P)

Foto detalji