Priča o Božiću i Božićni koncert u Nedelišću 2017. (detaljni program)

*** Budući da još nije objavljen detaljni program za ovu godinu, u nastavku vam donosimo što se sve zbivalo 2015. godine. ***
Od 17. do 19. prosinca održava se Priča o Božiću, priredba kojoj je cilj u blagdanskom ambijentu okupiti Nedelišćane i njihove goste na druženje ispred Turističkog ureda Općine Nedelišće.
Priča o Božiću održava se od 17 do 20 sati. Posjetitelji će moći vidjeti prezentacije rukotvorina te tradicionalnih i domaćih proizvoda s blagdanskim motivima, ali i kušati prigodne delicije te uvijek omiljeno kuhano vino.
U popratnom kulturno-umjetničkom programu nastupit će djeca iz Dječjeg vrtića Zvončić, mažoretkinje i KUU Seljačka Sloga Nedelišće.
Dan poslije, 20. prosinca 2015. u 18:00 sati održava se tradicionalni Božićni koncert u izvedbi Pjevačkog zbora Josip Vrhovski. Osim Zbora, nastupaju i solisti Jacques Houdek, Lidija Bajuk i Katarina Toplek. Oni će, uz pratnju orkestra i pod ravnanjem dirigenta Branimira Magdalenića, otpjevati tradicionalne i popularne božićne pjesme te odraditi odličnu uvertiru u najradosniji kršćanski blagdan - Božić.
Koncert se održava u dvorani NGC ATON u Nedelišću, a ulaznice za 16. Božićni koncert koštaju 30 i 40 kuna.
Božićni program u Nedelišću 2015.
17. - 19. prosinca 2015. | |
---|---|
Priča o Božiću | |
20. prosinca 2015. | |
18:00 | Božićni koncert |
Pjevački zbor Josip Vrhovski | |
Jacques Houdek | |
Lidija Bajuk | |
Katarina Toplek | |
Dirigent: Branimir Magdalenić |