Vlak Zagreb - Koprivnica - Budimpešta

Linija
Zagreb - Koprivnica - Budimpešta
Vrsta prijevoza

Vozni red do 12. prosinca 2020. godine

Cjelogodišnji vlak (ispod su navedeni i polasci sezonskog vlaka)
DolazakOdlazakPostajaDolazakOdlazak
(IC 581) IC 201 Agram / Gradec IC 204 (B 782)
↓ Smjer Zagreb - Budimpešta ↓ ↓ ↑ ↑ Smjer Budimpešta - Zagreb ↑
-16:35Zagreb Glavni kolodvor21:05-
IIDugo Selo20:4620:47
17:1117:13Vrbovec20:2720:28
17:3017:31Križevci20:1020:11
17:5017:58Koprivnica19:3819:51
18:0918:34Gyekenyes19:0319:27
19:0619:17Nagykanizsa18:4018:41
19:2319:23Nagyrecse||
19:3019:30Zalaszentjakab18:2518:25
19:3519:36Zalakomar18:1918:20
19:4619:46Savoly||
19:5119:51Vörs18:0518:05
19:5720:02Balatonszentgyörgy17:5718:01
||Balatonbereny17:5417:54
20:0920:10Balatonmariafürdo17:4917:50
20:1620:17Balatonfenyves17:4217:43
20:2220:24Fonyod17:3517:37
20:2920:30Balatonboglar17:2817:30
20:3320:34Balatonlelle17:2317:24
20:3920:40Balatonszemes17:1717:18
20:4320:44Balatonszarszo17:1217:13
20:4820:49Balatonföldvar17:0817:09
20:5320:54Zamardi17:0317:04
21:0121:03Siofok16:5516:57
||Lepseny16:3916:40
21:3621:37Szekesfehervar16:2016:21
22:1622:17Budimpešta Kelenföld15:4115:42
22:24-Budimpešta Deli-15:35
Sezonski vlak (od 6. lipnja do 13. rujna 2020.)
DolazakOdlazakPostajaDolazakOdlazak
(B 703) IC 205 Agram / Gradec IC 200 (2206)
↓ Smjer Zagreb - Budimpešta ↓ ↓ ↑ ↑ Smjer Budimpešta - Zagreb ↑
-09:48Zagreb Glavni kolodvor13:00-
||Maksimir12:5512:55
||Trnava12:5112:52
||Čulinec12:4912:50
||Sesvete12:4412:45
||Sesvetski Kraljevec12:4012:40
10:0610:07Dugo Selo12:3312:35
||Božjakovina12:2512:26
10:2610:31Vrbovec12:0712:12
||Gradec11:5811:59
||Repinec11:5311:54
10:4710:48Križevci11:4511:47
||Majurec11:4111:41
||Vojakovački Kloštar11:3811:38
||Carevdar11:3511:35
||Lepavina11:2911:30
||Sokolovac11:2611:26
||Mučna Reka11:2111:22
11:0711:33Koprivnica10:5511:15
11:4412:32Gyekenyes10:1410:44
||Murakeresztur09:5809:59
12:5613:10Nagykanizsa09:4709:49
13:2213:22ZalaszentjakabII
13:2713:28ZalakomarII
13:4213:42VörsII
13:4814:02Balatonszentgyörgy08:5709:08
14:0914:10Balatonmariafürdo08:4908:50
14:1614:17Balatonfenyves08:4208:43
14:2214:24Fonyod08:3508:37
14:2914:30Balatonboglar08:2808:30
14:3314:34Balatonlelle08:2308:24
14:3914:40Balatonszemes08:1708:18
14:4314:44Balatonszarszo08:1208:13
14:4814:49Balatonföldvar08:0808:09
14:5314:54Zamardi08:0308:04
15:0115:03Siofok07:5507:57
15:1615:17LepsenyII
15:3615:37Szekesfehervar07:2007:21
16:1616:17Budimpešta Kelenföld06:4106:42
16:24-Budimpešta Deli-06:35

Cijene za 2016. godinu

Relacija Jednosmjerna Povratna
ZagrebBudimpešta230,00 kuna260,00 kuna
KriževciBudimpešta255,00 kuna205,00 kuna
KoprivnicaBudimpešta248,00 kuna199,00 kuna